Audi A6
Avant 50 TFSI e quattro S edition |s-line | vol leder | sfeerverlichting | adaptieve cruise | B&O | stoelverwarming v+a
Direct kopen, basisprijs: € 27.498,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.498,-
LEASEPRIJS: € 375,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.554,53 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 50 TFSI e quattro S edition |s-line | vol leder | sfeerverlichting | adaptieve cruise | B&O | stoelverwarming v+a |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 februari 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 211.961 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 375,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.498,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-482-VN |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 2.050 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.675 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 21"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Spoiler
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie high end
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- S-line interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Actieve noodgeval assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Premium sportstoelen
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- S Line exterieur
- Sportstuur leder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR